افزایش تعداد پایگاههای علمی می تواند به رشد قبولی در کنکور کمک کند

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در بازدید از پایگاههای علمی گفت: افزایش تعداد پایگاههای علمی می تواند به رشد قبولی در کنکور کمک کند و به در نظر داریم این پایگاه ها را به صورت دائمی برگزار کنیم و تمامی امکانات و ظرفیت هایی که برای یک مطالعه خوب لازم است را در اختیار دانش آموزان قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار پانا از خراسان رضوی،علیرضا کاظمی مدیر کل آموزش و پرورش استان به همراه رضا صابری معاون آموزش متوسطهاز پایگاه های اعتکاف علمی نواحی یک و دو مشهد بازدید کردند.
کاظمی در حاشیه این بازدید گفت :به دنبال توسعه پایگاه های علمی هستیم و با توجه به تاثیرات مفید این پایگاه ها و ارتقا سطح علمی دانش اموزان در این اعتکاف ها ,در سال جدید تعداد این پایگاه هاا افزایش می دهیم.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی ادامه داد :یکی از جاهایی که می توانیم به دانش آموزان کمک کنیم همین پایگاههای علمی است که با تخصیص یارانه به دانش آموزان نواحی غیر برخوردار میی توانیم به جذب معتکفین علمی و نهایتا به ارتقاء سطح علمی آنان کمک نماییم و بتوانیم ضریب قبولی دانش اموزان را در دانشگاه های مطرح را افزایش دهیم.
وی تصریح کرد : افزایش تعداد پایگاه های علمی می تواند به رشد قبولی در کنکور کمک کند و در نظر داریم این پایگاه ها را به صورت دائمی برگزار کنیم و تمامی امکانات و ظرفیت هایی که برای یک مطالعهه خوب لازم است را در اختیار دانش آموزان قرار دهیم.
قابل ذکر است پایگاه های اعتکاف علمی در نوروز امسال در مدارس مشخص شده از تاریخ ۲۶ اسفند سال قبل کار خود را اغاز کرده و تا ۱۱ فروردین ۹۶ کار خود را در نوروز به پایان می رسانند .

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *