امشب، پایان مهلت ثبت نام کنکور۹۶/ ثبت نام ۲۴ هزار نفر تاکنون

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه مهلت مجدد ثبت نام در کنکور سراسری سال ۹۶ ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد، گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۲۴ هزار و ۴۵۱۱ نفر در این مرحله ثبت نام کرده اند.

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی پانا، اظهارداشت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۱۸ اسفندماه ۹۵ مهلت ثبت نام از داوطلبانی که به علت عدم دریافت سوابق تحصیلی یا هر دلیل دیگری در مهلت مقرر برای شرکت درر آزمون ثبت نام نکرده اند، پایان می پذیرد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: به کلیه داوطلبان توصیه می شود که در فرصت باقی مانده حداکثر تا ساعت ۲۴۴ امروز ۱۸ اسفندماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
به گفته توکلی، تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۲۴ هزار و ۴۵۱ داوطلب با مراجعه به سایت سازمان ثبت نام کرده اند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۶ ثبت نام کرده اند نیز حداکثر تا ساعت ۲۴ امروزز چهارشنبه ۱۸۸ اسفندماه فرصت دارند در صورت تمایل به سایت سازمان مراجعه و نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی و یاا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: در مرحله اول ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۶ تعداد ۸۸۱۱ هزار و ۶۴۴ نفر ثبتت نام کرده اند که با تعداد ۲۴ هزار و ۴۵۱ نفری که در مرحله دوم ثبت نام کرده اند، در مجموع ۹۰۶ هزار و ۹۵۵ نفر تا کنون در کنکورر سراسری ثبت نام کرده اند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *