ثبت نام بیش از ۶٠٠٠ داوطلب در مهلت مجدد ثبت نام کنکور

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور از نام نویسی بیش از ۶ هزار داوطلب در مهلت تمدید شده ثبت نام آزمون سراسری سال آینده خبر داد و گفت: داوطلبان تا پایان روز چهارشنبه ١٨ اسفندماه ٩۵ فرصت دارند برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت‌نام از داوطلبانی که در مهلت تعیین‌شده موفق به دریافت سوابق تحصیلی نگردیده و یا به هر دلیل دیگر نتوانستند نسبت به ثبت‌نام در آزمون سراسری ٩۶ اقدام نمایند، از ساعت ١٢ دیروز یکشنبه ١۵ اسفندماه ٩۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شده است و روز چهارشنبه ١٨ اسفندماه ٩۵ پایان می‌پذیرد.
وی در ادامه تصریح کرد: تا ساعت ٨ صبح امروز دوشنبه ١۶ اسفندماه ٩۵ تعداد ۶ هزار و ١۴ داوطلب نسبت به ثبت‌نام در آزمون سراسری اقدام نموده‌اند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری ٩۶ اقدام نموده‌اند نیز در صورت تمایل می‌توانند حداکثر تا روز چهارشنبه ١٨ اسفندماه ٩۵ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به مشاهده، کنترل و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: براساس آمار گزارش شده تعداد ٨٨١ هزار و ۶۴۴ داوطلب در تاریخ مقرر نسبت به ثبت نام اقدام نموده‌اند. اما به منظور فراهم نبودن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که در مهلت تعیین شده موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نگردیده و یا به دلیل دیگر نتوانسته‌اند نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام کنند مهلت مجددی در نظر گرفته شده است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *