زیست سال دوم تدریس استاد شعبانی

معرفی و توضیحات پک نبض زیست شناسی سال دوم : 

زیست شناسی سال دوم دبیرستان از اساس و پایه های مهم درس زیست شناسی است. زیست شناسی سال دوم پیش نیاز زیست وم و پیش دانشگاهی است بصورتی که اگر دانش آموز زیست شناسی سال دوم را به خوبی یاد نگیرد برای یاد گیری زیست پایه هتای بعدی به مشکل بر خواهد خورد.

زیست شناسی سال دوم

❌شامل ۸ فصل زیست شناسی سال دوم دبیرستان است که با کلیه فصل های سال سوم و پیش ترکیب شده است

از جمله ویژگی های منحصر به فرد این محصول که آن را در عرصه دیجیتال بی رقیب نموده است به موارد زیر میتوان اشاره نمود :

✅همه فصل های کتاب و موضوعات مختلف تبدیل به انیمیشن های فوق حرفه ای شده این انیمیشن ها شما را به درون و عمق بدن برده و بسیار دقیق با تکیه بر سوالات کنکور اخیر روی آنها تدریس شده است.

✅ هر موضوعی که تدریس شده برای مثال شبکه آندوپلاسمی حداقل ۳۰ عبارت درست و نادرست که بسیار مشابه عبارات کنکور های اخیر است برای آن آورده شده و توسط مدرسین جواب داده شده و تحلیل شده است .

در ادامه خواهیم داشت:

✅حدود ۷۰۰ تست شبیه ساز کنکور در این محصول جای داده شده که به تست زنی دانش آموز بسیار کمک می کند زیرا مدرسین این تست ها را تحلیل کرده و راه و روش ترکیب و تحلیل را تعلیم میدهند.

✅خط به خط کتاب نوشته شده و جمله به جمله تحلیل شده و از همه مهمتر راه و رسم تحلیل و استنباط از کتاب به دانش آموز آموخته شده یعنی برخلاف محصولات رایج در بازار ماهی نداده است ماهی گیری را یاد داده است.

✅تمام تصاویر کتاب با کیفیت فوق العاده بالا تحلیل و نکته بینی شده است .

✅ در عرصه دیجیتال کشور در درس زیست شناسی هیچ محصولی حتی یکی از ویژگی های فوق را ندارد زیرا ساخت و تهیه این موارد نیاز به سالها کار و تلاش بی وقفه شبانه روزی و تیمی فوق العاده خلاق که از انواعی از علوم مانند روان شناسی یادگیری و گرافیک بهره ببرند لازم است .

در نهایت می توان گفت آنچه همه دارند نبض زیست موسسه حرف آخر یکجا دارد 😍

مشکلات و گلایه های اکثر دانش آموزان تجربی در مورد درس زیست شناسی در ۳ مورد خلاصه می شود :

✖️✖️کتاب را می خوانیم وحتی نکته هایی را جمع آوری می کنیم اما در تست زنی با مشکل مواجه می شویم.
چطور باید مطالب را ترکیبی، تعمیم و مفهومی مطالعه کنیم؟
شکل ها و تصاویر را چگونه بررسی کنیم؟

❎نبض زیست محصولی است که برای اولین بار در ایران فارغ از هیاهوی تبلیغاتی و راه های موجود در مطالعه زیست باهدف کمک جدی و دلسوزانه به دانش آموزان تجربی و حتی تغییر رشته ای مثل ریاضی- فیزیک تهیه شده و آموزش زیست را از بنیان و از اتم شروع کرده به طوری که اگر شما تا به حال به هیچ عنوان زیست را نخوانده باشید و یا رشته تحصیلی شما نباشد،

قطعا با این محصول به موراد زیر دست می یابید:

✅به همه مفاهیم اصلی که جهت یادگیری این علم نیازمند هستید دست پیدا می کنید. آن هم با صرف کمترین زمان با سفری شگفت انگیز به درون بدن.

✅اسکلت ساختمان زیست شناسی شما را بسیار بسیار محکم بنیان می گذارد و به شما تحلیل کردن و ترکیب نمودن را می آموزد.

✅پس از تدریس هر مبحث از کتاب درسی با ارئه تست های مختلف سعی در تثبیت مطلب و آموختن روش تست زنی زیست شناسی دارد.

✅این محصول حاصل فعالیت شبانه روزی اتاق فکر حرف آخر در درس زیست شناسی است که با ساعتها انیمیشن سازی حرفه ای و الگوسازی پیشرفته قدم بزرگی در موفقیت دانش آموزان در زیست برداشته است.

 

 

برای ارتباط با ما و دریافت نمونه تدریس اساتید دینی صد و حرف آخر و تهیه دی وی دی ها و همچنین مشاوره و برنامه ریزی رایگان بصورت فوق تخصصی برای هر کدام از درس ها با شماره ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۳ تماس بگیرید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *