حذف پیش دانشگاهی

فردا آخرین مهلت استفاده از سهمیه ۵ درصدی داوطلبان کنکور

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان واجد شرایط استفاده از سهمیه ۵ درصدی برای آزمون سراسری تا فردا یکشنبه ۲۱ خرداد فرصت دارند علاقه مندی خود را برای استفاده از این سهمیه اعلام کنند.

آفتاب نیوز :
دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: در اجرای ماده ۹۰ قانون برنامه پنج ساله ششمتوسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور مبنی بر ایجاد و اعمال سهمیه پنج درصدی برای جانبازان با جانبازی کمتر از ۲۵۵ درصد، همسر و فرزندان آنها و همچنین همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه جهت ثبت نام در آزمون سراسری ۹۶ امکانی فراهم گردیده تا داوطلبان واجد شرایط برای استفاده از این سهمیه بتوانند علاقه مندی خود را اعلام کنند.
لذا این داوطلبان ضرورت دارد تا پایان فردا (یکشنبه ۲۱ خرداد ۹۶ ) به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و براساس مندرجات اطلاعیه ای که به این منظور بر روی سایت این سازمان قرار دارد نسبت به اعلام علاقه مندی خود و تکمیل فرم مربوط اقدام کند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: بدیهی است اعمال سهمیه برای این دسته از داوطلبان در آزمون سراسری ۹۶ پس از بررسی و تایید از سوی ارگان های ذی ربط صورت خواهد گرفت.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *