فهرست منابع و حذفیات کنکور ۹۶ اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار فهرست منابع و حذفیات سئوالات آزمون سراسری سال ۹۶ خبر داد و گفت: سئوالات آزمون سراسری سال ۹۶ از فصول حذف شده کتب آموزش و پرورش طراحی نخواهند شد.
دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: سئوالات آزمون سراسری عمومی و اختصاصی سال ۹۶۶ برای کلیه داوطلبان به صورت تستی چهار گزینه ایی می باشد و سئوالات نیز دقیقاً از کتب اعلام شده دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی نظام جدید سالی واحدی منتشرشده در دفترچه شماره ۱ آزمون سراسری ۹۶ طراحی خواهدد شد.
وی در ادامه تصریح کرد: در طراحی سئوالات آزمون سراسری سال ۹۶ هر درس، سئوالی از بخش، قسمت، مبحث و یا فصولی که وزارت آموزش و پرورش براساس بخشنامه هایی رسمی آن را حذف نموده است طراحی نخواهد شد و داوطلبان نگران این موضوع نباشند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: توضیحات لازم به همراه جزئیات منابع طراحی سوالات آزمون سراسری ۹۶۶ به همراه حذفیات در سایتت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شده و داوطلبان می توانند برای اطلاع از جزئیات بخش های حذف شده هر رشته به سایت این سازمان مراجعه نمایند

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *