پکیج مسائل شیمی حرف آخر شاهکاری از استاد شیروانی

مشخصات پکیج مسائل شیمی استاد شیروانی :

پکیج مسائل شیمی استاد شیروانی شامل مسائل شیمی سه سال کنکور بوده است و قوی ترین و منحصرد به فرد ترین تدریس مسائل شیمی را به خود اختصاص داده است.

در پکیج مسائل شیمی استاد شیروانی تست های کنکور سال ۹۰ به بعد با تحلیل گذینه حل شده و دانش آموز را از هر منبع دیگری برای تست بی نیاز می کند.

مسائل شیمی استاد شیروانی

 

‼️ پک مسایل شیمی تفاوت‌های بسیار بارزی با همه‌ی مجموعه‌های دیگر دارد.در این زمینه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

❎ تنها در ۱۴ جلسه بر مسایل شیمی مسلط می‌شوید.

یعنی در ۴ روز می‌توانید پرونده یادگیری مسایل شیمی را ببندید و در تمام مدت مانده به کنکور مسئله حل کنید و لذت ببرید و مسلط شوید،سرعت خود را افزایش دهید و در نهایت به راحتی در ۶۰ ثانیه مسئله حل کنید.

❎ استفاده از تنها سه الگوی اصلی در حل مسایل پک شیمی،در حالیکه در مجموعه‌های دیگر روش‌های مختلفی در حل مسایل ارایه می‌شود که به تکنیک معروف است و تسلط بر این نوع روشها به دلیل زیاد بودن بسیار زمان‌بر و مشکل است.

❎ فرمول شیروانی(فش):

در حل مسایل که کاملا منحصر به فرد بوده و مسایلی که مربوط به یک ماده است را به راحتی جوابگو است. فرمول شیروانی (فش) که در سه جلسه اول پک مسایل ارایه می‌شود یکی از عجیب‌تری فرمولهایی است که در هیچ کتابی (داخلی و خارجی) ارایه نشده است و یک دسته از سخت‌ترین مسایل شیمی را به راحتی پاسخگوست.

❎ محاسبه مول تنها در یک کسر در حالیکه در همه‌ی کتابها و دی‌وی‌دی‌های دیگر از ۷ تا ۱۵ کسر مختلف ارایه می‌شود.

از آنجا که محاسبه مول تقریبا پایه اصلی در تمام مسایل شیمی است،یادگیری آن تنها در یک کسر می‌تواند روال یادگیری را به قول معروف مختصر و مفید نماید.

❎ روش a-x :

در این روش تمام مسایل استوکیومتری،سینتیک،تعادل و اسید-باز دیگر تفاوتی باهم ندارند زیرا همه‌ی آنها تنها با همین یک روش جامع پاسخ داده می‌شوند.بسیار جالب است که تنها با یادگیری یک روش بتوان اکثر مسایل شیمی را پاسخ گفت.

❎ نقشه حل مسایل محلولها:

این نقشه تقریبا شبیه معجزه‌ای در حل مسایل محلولها می‌باشد.مسایل محلولها در دسته‌ی مسایل بسیار سخت در شیمی قرار می‌گیرد و تقریبا به جز دانش‌آموزان بسیار قوی که با تمرینهای بسیار زیاد و با فرمولها و روشهای پیچیده بر آنها مسلط می‌شوند،

باقی دانش آموزان این مسایل را کناری می‌گذارند.اما در نقشه حل مسایل،دانش آموز قوی و ضعیف نداریم و همه‌ی اشخاصی که بخواهند این نوع مسایل را یاد بگیرند به راحتی می‌توانند.

ویژگی های منجصرد به فرد دیگر این پکیج شامل:

💢 حل کلیه تست های کنکور سراسری رشته تجربی
💢 حل کلیه تست های کنکور سراسری رشته ریاضی
💢 حل تست های تالیفی مکمل که مباحث کم سوال در کنکور سراسری را نیز پوشش داده است

 

برای ارتباط با ما و دیدن نمونه تدریس های اساتید حرف آخر و همچنین دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان (ویژه برای هر کدام از درس ها) مطابق با دی وی ها و شرکت در همایش ها با شماره ۰۹۱۲۰۰۶۷۶۹۳ تماس بگیرید. 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *