٨۴پایگاه مطالعه نوروزی ویژه کنکور در خوزستان تشکیل می شود

مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان گفت: ٨۴ پایگاه مطالعه نوروزی ویژه دانش آموزان کنکوری برای دانش آموزان دختر و پسر در هر منطقه آموزشی به طوررایگان راه اندازی می شود. به گزارش خوزپرس وبه نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان، محمد تقی زاده اظهارکرد: 
مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان گفت: ٨۴ پایگاه مطالعه نوروزی ویژه دانش آموزان کنکوری برای دانش آموزان دختر و پسر در هر منطقه آموزشی به طوررایگان راه اندازی می شود.
به گزارش خوزپرس وبه نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان خوزستان، محمد تقی زاده اظهارکرد: این پایگاه ها از مرکزیت شهری برخوردار بوده و از امکانات لازم ومناسب برخوردار هستند، پایگاه های مزبور سرایدار، خدمتگزار دارند، یک نفر از همکاران واجد شرایط به عنوان سرپرست برای نظارت بر ورود و خروج دانش آموزان تعیین شده و هرپایگاه ازساعت۷:۳۰تا ساعت۱۸ دایراست.باتوجه به نیازوظرفیت شهرستان ها ممکن است پایگاه های بیشتری در نظرگرفته شود.
وی با اشاره به برنامه بهبود جایگاه کنکور در بین استان های کشورگفت: پایگاه های مطالعه نوروزی در راستای لزوم توجه به فرآیند مطالعه و آمادگی دانش آموزان برای شرکت در آزمون های نهایی و کنکوردر تعطیلات عید برپا شوند.این طرح می تواند به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان کمک کند. این پایگاه ها شرایطی فراهم می کنند تا دانش آموزان و داوطلبان کنکور فارغ از دید و بازدیدها و شلوغی ایام تعطیلات در محیطی آرام مطالعه کنند.
لازم به ذکراست،رتبه کنکورخوزستان درسال تحصیلی ۹۲-۹۳، ۲۵ بوده که در سال ۹۳-۹۴ به رتبه ۲۱ارتقاء پیداکرده است.درحال حاضر پیش بینی می شود حدود ۶۶ هزار دانش آموز داوطلب کنکورسراسری دراستان هستند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *