چگونه در ۳۰ سالگی به دندانپزشکی رسیدم؟ شهاب محمودزاده

چگونه در ۳۰ سالگی به دندانپزشکی رسیدم؟؟؟

شهاب محمودزاده : امروزه رقابت در کنکور تنها منحصر به دانش آموزان سال چهارم و پشت کنکوری ها نمی شود. خیلی از افرادی که مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد دارند نیز به اجتماع عظیم کنکوری ها پیوسته اند.

شهاب محمودزاده یکی از این دسته از داوطلبان کنکور سراسری هست که با وجود تمام سختی ها و موانعی که سر راهش بود (شاغل در بیمارستان امام رضای تبریز) توانست به رشته مورد علاقه خود یعنی دندانپزشکی دانشگاه آزاد تبریز برسد.

البته شهاب می توانست در رشته داروسازی دانشگاه سراسری تبریز نیز تحصیل کند.

شهاب محمودزاده

دین و زندگی

یکی از دروسی که به آقای محمودزاده کمک بسیار فراوانی در این راه کرد درس دین و زندگی بود. کسب درصد ۷۶ تنها در چند روز مانده به کنکور با وجود اینکه این درس را قبلا در حد ۲۰ یا ۳۰ درصد می زد سرنوشت او را تغییر داد. آشنایی با استاد یوسفیان پور باعث شد تا شهاب به آرزویش برسد.

در این ویدیو می بینیم که شهاب محمودزاده از سختی های دوران کنکور می گوید و اینکه در کنکور ۹۴ چگونه با دینی صد استاد یوسفیان پور توانست به درصد ۷۶ برسد.شما هم اگر جزو آن دسته از داوطلبینی هستید که سال ها با کنکور فاصله گرفته اند و مجددا می خواهند کنکور بدهند توصیه می کنیم حتما این ویدیو را ببینید.

این ویدیو انگیزه مضاعفی به شما می دهد.

همایش موفقیت در کنکور واقع در هتل شهریار تبریز با حضور بزرگان کنکور کشور.


شهاب محمود زاده هم اکنون به عنوان مدرس زیست شناسی در شهر تبریز فعالیت می کند و توانسته در این چند سال فعالیتش به دانش آموزان بسیاری کمک کند تا به هدف هایشان برسند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *