آموزش دین و زندگی کنکور در برنامه های تلویزیونی شبکه یک و کارنامه ۲۰ شبکه آموزش توسط استاد یوسفیان پور موسسه حرف آخر

در این بخش شما می توانید نمونه تدریس های آموزش دین و زندگی کنکور استاد یوسفیان پور از مجموعه دینی صد را مشاهده کنید.مباحثی که برای شما عزیزان آماده کردیم شامل مباحث کامل : قضا و قدر – هدف و حکمت – زکات و خمس – تکنیک های تست زنی – مبحث اختیار – مبحث هدایت – معادشناسی و … می باشد.

توصیه می کنیم بعد از مشاهده نمونه ها همه تست های کنکور را حل نمایید تا متوجه اصالت آموزش استاد یوسفیان پور و مجموعه دینی صد شوید.خیلی از دوستان سوال می کنند که آیا همه بخش های کتاب های درسی را مانند نمونه ها تدریس کرده اید؟؟؟

در پاسخ باید بگوییم حتی بهتر از نمونه ها هم کار کرده ایم.در مجموعه های دینی صد موسسه حرف آخر چیزی به اسم حفظ کردن و یا روخوانی نداریم و بهتر است بدانید که ابداع این روش ها چیزی حدود ۶ سال به طول انجامیده است.

شما می توانید این نمونه ها را با سایر مجموعه های کنکوری هم مقایسه کنید !

توجه : 

کیفیت فیلم های نمونه تدریس را پایین آورده ایم تا براحتی بتوانید آن ها را دانلود کرده و مشاهده کنید.کیفیت تصویر دی وی دی های دینی صد بصورت HD و با بالاترین کیفیت می باشد.

برنامه های تلویزیونی استاد یوسفیان پور در شبکه های مختلف صدا و سیما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

توجه خیلی مهم :

برای ساخت این انیمیشن ها بیش از ۷ ماه و کلا برای آماده سازی پکیج های دینی صد ، بیش از ۶ سال توسط استاد یوسفیان زمان گذاشته شده و تمامی این آثار دارای مجوز هستند و ثبت شده اند.

اخیرا مشاهده شده افرادی بدون اجازه این روش ها را به صورت ناقص کپی برداری کرده اند و با دریافت هزینه های هنگفت از دانش آموزان اقدام به کلاهبرداری نموده اند.

تاکنون شکایات زیادی از دانش آموزان ، علیه این افراد به دست ما رسیده که تدریس های استاد یوسفیان را در قالب جزوه و در برخی موارد در قالب برگزاری کلاس به صورت ناقص ارائه می دهند.

این موضوع از طریق دادسرای فرهنگ و رسانه تهران در حال پیگیری می باشد.

مراقب باشید در دام این کلاهبرداران نیفتید و در صورت مشاهده ، موارد را به مدیریت از طریق شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۹۵۷۲۴ اطلاع دهید.