اول چاله‌ها را پیدا کن، بعد پر کن / نکات مشاوره ای

بازگشت به نوشته‌ها

اول چاله‌ها را پیدا کن، بعد پر کن / نکات مشاوره ای

اول چاله‌ها را پیدا کن، بعد پر کن / نکات مشاوره ایReviewed by دینی صد on Aug 23Rating:

نیم‌سالی که گذشت شاید برای برخی از دانش‌آموزان با موفقیت زیادی همراه نبوده است اما یادتان باشد آینده پیش روی شما قرار دارد. اکنون زمان مهمی است. زمان نتیجه‌گیری و ارزیابی بین دو نیم‌سال است. حاصل این نتیجه‌گیری چیزی نیست جز یافتن چاله‌های ذهنی شما!

در نیم‌سال اول بسیاری از شما مباحث زیادی را مطالعه کردید اما از آن نتیجه‌ی خوبی نگرفتید و به دلیل عدم یادگیری کامل اکنون همان مطالب در ذهن شما چاله‌هایی ایجاد کرده است که شما را به ندانستن مطالب سوق می‌دهد. اکنون زمان آن فرارrسیده که نتیجه‌گیری کنید، چاله‌ها را تشخیص دهید و آن‌ها را دقیقاً مشخص کنید. این چاله‌ها ممکن است عمیق شده و به گودالی تبدیل شوند که دیگر قابل پر شدن نباشند. در نیم‌سال دوم به ویژه در دوران طلایی نوروز فرصت آن را پیدا خواهید کرد که نیم‌سال اول را بار دیگر جبران کنید اما چون این فرصت محدود است باید با اولویت‌ها پیش بروید تا با کمبود زمان مواجه نشوید. اگر بدون نتیجه‌گیری اکنون آن‌ها را رها کنید و در نیم‌سال دوم بخواهید بدون نتیجه‌گیری و برنامه‌ی دقیق دوباره به سراغ نیم‌سال اول بروید به دلیل محدودیت زمان نمی‌توانید نتیجه‌ی مطلوبی کسب کنید. پس اول چاله‌ها را پیدا کنید و بعد در زمان مناسب آن‌ها را پر کنید تا موفق شوید.

 

کلید واژه ها : خرید دی وی دی های حرف آخر , نمونه تدریس موسسه حرف آخر , موسسه حرف آخر , حرف آخر , خرید پکیج های حرف آخر , کنکور, اول چاله‌ها را پیدا کن، بعد پر کن / نکات مشاوره ای

مطلب پیشنهادی  مهندسي برق از زبان رتبه‌ي 10 کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها