باورنکردنی!!! مطابقت 92 درصدی پکیج دینی صد با سوالات کنکور

بازگشت به نوشته‌ها

باورنکردنی!!! مطابقت 92 درصدی پکیج دینی صد با سوالات کنکور

چرا می گوییم استاد یوسفیان پور برترین مدرس دین و زندگی کنکور می باشد؟؟؟

امروز با بررسی مطابقت پکیج دینی صد با سوالات کنکور 96 می خواهیم به شما نشان دهیم که علت موفقیت دانش آموزان و داوطلبان با پکیج دینی صد و رسیدن به درصد بالای 90 چیست و چگونه می شود با دی وی دی های استاد یوسفیان پور دین و زندگی کنکور را در کمترین زمان مطالعه کرد و به بالاترین درصد رسید. ابتدا تیزری از این مطابقت را ببینید سپس قسمت های مختلف را در ادامه بررسی می کنیم.

خیلی از شما عزیزان مطابقت هایی را حتما دیده اید و جالب است همه هم ادعا می کنند مطابقت بالای 90 درصد !!!! اما اندکی تامل کافیست تا ببینید 99 درصد این ادعاها پوچ می باشد چرا که مطابقت یک پکیج با سوالات کنکور به صورت زیر تعریف می شود:

یعنی من فقط با دیدن پکیج ها و خواندن جزوات دینی صد (نه هیچ منبع دیگری) بتوانم به 23 سوال یعنی 92 درصد از سوالات دین و زندگی دسترسی داشته باشم.

.jpg - باورنکردنی!!! مطابقت 92 درصدی پکیج دینی صد با سوالات کنکور

بررسی مطابقت پکیج دینی صد با سوالات کنکور

مطابقت یعنی این، نه اینکه شما هر جا آیه ای دیدید و در جزوه یا مجموعه شما هم همان آیه بود بگوییم خب با پکیج من مطابقت دارد. و جالب است هیچگاه ندیده ایم که تک تک سوالات را بررسی کنند و این مطابقت!!!! را به ما نشان دهند. مطابقت یعنی روش حل آن مبحث هم داخل مجموعه آموزشی باشد نه فقط یک متن یا آیه. دوستان عزیز ویدیوهای زیر را ببینید و لذت ببرید که چطور استاد یوسفیان پور با بررسی تک تک سوالات این مطابقت 92 درصدی را توضیح می دهند. در بررسی هر سوال، تایم دی وی دی ها هم مشخص شده به این صورت که مثلا سوال 71 کنکور را استاد در کدام دی وی دی و کدام مجموعه و چه زمانی روش حلش را گفته بوده.

 

برای خرید پکیج دینی صد استاد یوسفیان پور با مشاورین ما در تماس باشید :

دینی صد - باورنکردنی!!! مطابقت 92 درصدی پکیج دینی صد با سوالات کنکور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها
کانال تلگرام حرف آخر در تبریزعضویت
+