تاثیر شگفت انگیز تدریس استاد یوسفیان پور در کنکور ۹۷

بازگشت به نوشته‌ها

تاثیر شگفت انگیز تدریس استاد یوسفیان پور در کنکور ۹۷

تاثیر شگفت انگیز تدریس استاد یوسفیان پور در کنکور 97Reviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 30Rating: 5.0تدریس استاد یوسفیان پور در کنکور 97 دارای بازخورد های جالبی بود که تعدادی از این بازخورد هارو براتون نوشتم.کنکور 97 با تمام فراز و نشیب هاش تموم شد و شاید بعد یک سال امروز اولین روزیه که کنکوری ها با خیال راحت میتونن هروقت خواستن بیدار بشن بگردن و به تفریحاتشون برسن ولی اتفاقی که انتظارشو نداشتم پیام های کنکوری هایی بود که از تدریس های استاد یوسفیان پور استفاده کرده بودن و به تاثیر تدریس استاد یوسفیان پور در کنکور 97 پرداخته بودن.

تدریس استاد یوسفیان پور در کنکور ۹۷ دارای بازخورد های جالبی بود که تعدادی از این بازخورد هارو براتون نوشتم.

کنکور ۹۷ با تمام فراز و نشیب هاش تموم شد و شاید بعد یک سال امروز اولین روزیه که کنکوری ها با خیال راحت میتونن هروقت خواستن بیدار بشن بگردن و به تفریحاتشون برسن ولی اتفاقی که انتظارشو نداشتم پیام های کنکوری هایی بود که از تدریس های استاد یوسفیان پور استفاده کرده بودن و به تاثیر تدریس استاد یوسفیان پور در کنکور ۹۷ پرداخته بودن.

تعداد زیادی پیام دریافت کردم که به جرات میگم همشون پیام تشکر از استاد یوسفیان پور بود.

خیلی از این دانش آموزا از پکیج های استاد یوسفیان پور تهیه کرده بودن و بعضیاشونم تو همایش های دینی استاد یوسفیان پور شرکت داشتند.

و این هیچ فرقی نمیکرد چرا که همشون شاگردان استاد یوسفیان پور بودن و خبر خوب اینکه همشون از دینی کنکور راضی بودن.

مطلب پیشنهادی  حمایت کمیسیون ملی یونسکو از طرح “آموزش دروس از طریق پویانمایی”

در کنکور سال های اخیر با مفهومی شدن سوالات کار خیلی سخت شده بود ولی اینجا بود که تدریس مفهومی استاد با استفاده از الگو سازی و انیمیشن کارو برای کنکوری ها آسون کرد.

چندتا از کنکوری ها گفته بودن که بعد شروع کنکور با درس دینی شروع کردن و نتیجه کار براشون یک اتفاق خوب بود ، دلیلشم اینه که وقتی میتونستن به سوالات دینی با سرعت جواب بدن به استرس اولیه کنکور غلبه کرده بودن و اعتماد به نفسشون بالا رفته بود.

پک فوق العاده دین و زندگی موسسه حرف آخر - تاثیر شگفت انگیز تدریس استاد یوسفیان پور در کنکور 97و تونسته بودن که بهترین نتیجه رو از این کارشون بگیرن و دینی تمام فشار کنکور رو براشون از بین برد.

یکی از دانش آموزام در مورد سوالات کنکور گفت که با دیدن هر سوال میتونستم الگو های استاد رو ببینم و به راحتی به سوالات جواب بدم.

درسته همه پیام ها برای تشکر از استاد یوسفیان پور و مجموعه دینی صد بود ولی وقتی میدیدیم اکثرشون بخاطر این تدریسا امیدوار بودن و منتظر اعلام نتایج برای من لذت بخش تر بود.

در سال قبل با تطابق ۹۲ درصد مواجه بودیم که اسال هم حتما با تطابق بالایی در تدریس استاد یوسفیان پور و کنکور همراه خواهیم بود.

استاد یوسفیان پور هم بعد این استقبال و خبر خوش برای همه شما آرزوی موفقیت داشتن و ما هم امید واریم کنکور ۹۷ برای شما یک پیروزی بزرگ باشه.

و این راه برای ما همچنان ادامه داره ، ما باز با تمام توان داریم تلاش میکنیم تا در کنکور ۹۸ هم شما بهترین نتیجه ها رو بگیرید.

میتونید با مشاورینمون برای کنکور ۹۸ تماس بگیرید و ما منتظر موفقیت شما در کنکور ۹۸ هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها