تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون استخدامی ۹۴ مرکز مطالعات اعلام شد

بازگشت به نوشته‌ها

تاریخ و نحوه‌ی ثبت نام آزمون استخدامی ۹۴ مرکز مطالعات اعلام شد

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: ثبت نام در آزمون استخدامی مرکز مطالعات و همکاری‌های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۹۴ منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور که از روز سه شنبه  ۲ تیر ماه آغاز شده بود در روز سه شنبه ۹ تیرماه به پایان می‌رسد.
وی افزود: کارت شرکت در این آزمون از روز سه شنبه ۶ مردادماه، برای مشاهده و پرینت برروی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت و آزمون در روز جمعه ۹ مردادماه منحصرا در شهر تهران برگزار خواهد شد.
توکلی تصریح کرد: حداکثر داوطلبان با مدرک کارشناسی (متولدین ۱ فروردین ۶۴ به بعد) و کارشناسی ارشد و دکتری (متولدین ۱ فروردین ۵۶ به بعد) می‌باشد. چنانچه در مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شد که داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است موضوع  استخدام وی منتفی خواهد شد.
وی افزود: حداقل معدل کل برای متقاضیان استخدام در مقاطع کارشناسی(۱۶) و کارشناسی ارشد و دکتری(۱۷) می‌باشد.
توکلی در پایان گفت: داوطلبان می توانند پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت نام در صورت نیاز برای کسب راهنمایی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۹۵-۸۸۹۱۹۸۹۴-۰۲۱ تماس حاصل نموده و یا با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور سوالات خود را در میان بگذارند و از مراجعه حضوری خودداری کنند.

مطلب پیشنهادی  مواظب چشم‌هایت باش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها