تعیین میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور ۹۸ در جلسه ۱۷ شهریور

بازگشت به نوشته‌ها

تعیین میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور ۹۸ در جلسه ۱۷ شهریور

تعیین میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98 در جلسه 17 شهریورReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Sep 3Rating: 5.0تعیین میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98 در جلسه 17 شهریور سال 97 انجام میگیرد.عضو ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش از برگزاری جلسه فوق العاده این شورا برای تعیین میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98 خبر داد.

تعیین میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور ۹۸ در جلسه ۱۷ شهریور سال ۹۷ انجام میگیرد.

عضو ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش از برگزاری جلسه فوق العاده این شورا برای تعیین میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور ۹۸ خبر داد.

محمدباسط درازهی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به آخرین تصمیمات در زمینه تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ، گفت : جلسه فوق العاده شورای سنجش و پذیرش دانشجو شنبه ۱۷ شهریور ماه برگزار حواهد شد و در این جلسه تصمیمات نهایی درباره نحوه تاثیرگذاری سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ اتخاذ می شود.

نماینده مردم سراوان، سیب، سوران و زابلی مردم درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی مجدد درخصوص نحوه تاثیر سابقه تحصیلی در کنور ۹۸ دستور کار این جلسه است، افزود: براساس جلسات و صحبت های انجام شده به احتمال بسیار تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سال آینده به صورت مثبت اعمال می شود.

زیرساخت های لازم برای برگزاری امتحانات نهایی استاندار و ایمن فراهم نشده است.

تعیین میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98 - تعیین میزان تاثیر سوابق تحصیلی کنکور 98 در جلسه 17 شهریور

وی اظهار کرد: زیرساخت های لازم برای برگزاری امتحانات نهایی استاندار و ایمن فراهم نشده است به همین دلیل بهتر است تا زمانی که شرایط و زیرساخت ها آماده شود تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور فقط به صورت مثبت باشد.

مطلب پیشنهادی  رقابت ۸۷۸ هزار نفر در کنکور ارشد

تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور فشار و آسیب های بسیاری برای دانش آموزان این مناطق محروم ایجاد می کند

عضو ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش بیان کرد: در مناطق محروم عدالت آموزشی برقرار نیست بنابراین تاثیر قطعی سوابق تحصیلی در کنکور فشار و آسیب های بسیاری برای دانش آموزان این مناطق ایجاد می کند.

به احتمال زیاد نظر شورا در نهایت تاثیر مثبت سوابق تحصیلی در کنکور است

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش حق رای ندارد اما به نظر می رسد نظر شورا در نهایت تاثیر مثبت سوابق تحصیلی در کنکور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها