تکنیک آیات استاد یوسفیان پور

بازگشت به نوشته‌ها

تکنیک آیات استاد یوسفیان پور

تکنیک آیات استاد یوسفیان پور

در ویدئو تکنیک آیات استاد یوسفیان پور خواهیم داشت:

✅ تکنیک آیات استاد یوسفیان پور

✅ تحلیل اولین آیه مربوط به درس ۸ سال چهارم
IMG 0191 rp Copy - تکنیک آیات استاد یوسفیان پور

✅ ادامه آیه که در درس ۵ دینی سال سوم است

✅ بررسی علت و معلول آیه

✅ استخراج نکته کلیدی آیه

✅ نشان دادن شرط آیه و تکمیل تحلیل آیه

✅ تحلیل ادامه آیه از درس بعدی

✅ حل تست کنکور

در این ویدئو استاد یوسفیان پور به اهمیت تکنیک آیات دینی پرداختند و اینکه جزو مهمی از سوالات دیی مربوط به آیات هست و داوطلب باید به شکل مناسبی این آیات رو یاد بگیره و روابط بین آیات رو تشخیص بده تا بتونه به سوالات کنکور پاسخ بده و برای این کار استاد یوسفیان پور اقدام به تحلیل یک آیه بسیار مهم کنکوری می پردازه که باهم در ویدئو میبینیم.

دراین تدریس عالی از استاد یوسفیان پور ، استاد ابتدا ایه درس ۸ سال چهارم رو شروع به تحلیل کردند که نکات کلیدی و مهم این آیه بررسی شد و بعد از اون ادامه آیه که در درس ۵ دینی سال سوم اومده بود بررسی شد و نکات مرتبط بین این آیه در دو درس متفاوت معین شد که داوطلب با این نکات به راحتی میتونه به سوالات پاسخ بده.

در انتها استاد یوسفیان پور ادامه آیه در درس بعدی رو هم اضافه میکنه و نشون میده که چطور با چند نکته میشه به سوالات کنکوری مربوط به آیات پاسخ داد و زمان بیشتری برای سوالات دیگه کنکور ذخیره کرد.

مطلب پیشنهادی  پایان امتحانات نهایی دانش‌آموزان؛ تحلیل نمرات امتحانی

این ویدئو در انتهای مطلب برای شما قرار داده شده ببینید و مطمئنا شما با دیدن این ویدئو از تدریس استاد یوسفیان پور لذت میبرید بعد اون به راحتی اینجا کلیک کنید و محصول دینی نورد نظر خودتونو انتخاب کنید و یک قدم موثر برای کنکور امسالتون بردارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها