جزوه کنکوری شیمی باید ها و نباید ها

بازگشت به نوشته‌ها

جزوه کنکوری شیمی باید ها و نباید ها

جزوه کنکوری شیمی یک نیاز برای شما داوطلبای کنکوری کنار هر منبع معتبر دیگری.

جزوه کنکوری شیمی رو ما در اختیار شما قرار میدیم ، اطلاعات این جزوه ها مختصر ولی بسیار پر محتوا و مفیده و برای هر کنکوری خوندن جزوات شیمی اهمیت بالایی داره و نباید ازش غافل شد.

جزوه

نیاز به توضیح نیست ولی جزوه یعنی خلاصه ای از مطالب مهم و تاثیر گذار، وقتی داریم درسی رو مطالعه میکنیم و مخصوصا درسی مثل شیمی که پر از فرمول و و روش حل مسائل هست نمیشه همه این مواردو حفظ کرد و بخاطر سپرد برای همین ما با کمک جزوه نویسی مطالب مهم رو می نویسیم تا برای یاد آوری نیاز نباشه تا کل مطالب رو دوباره خوند.

شیمی - جزوه کنکوری شیمی باید ها و نباید ها

در جزوه نویسی باید توجه داشت باشید که هر مطلبی نباید نوشته بشه این مطالب مهم که در جزوه نویسی قرار داده میشه مانند کلید واژه هایی هستند که هم به شما تفکیک کننده چندین فرمول از هم هستند و هم پل ارتباطی بین مطالب دیگه هست پس نوشتن جزوه به ان راحتی ها هم نیست و باید قواعد خاصشو رعایت کرد.
موسسه حرف آخر برترین موسسه کنکوری کشور با برترین مدرسین کشور و تدریس برمبنای انیمیشن و الگو سازی یک راه حل برای کسایی هست که میخوان مطالبو مفهومی بفهمن و نکته جالب اینجاس این اساتید همراه با تدریس هاشون جزوه هایی هم دارن که این جزوات بر اساس همون نکات مهم نوشته شده.
در ادامه مطالب چند تا جزوه کنکوری شیمی از استاد برتر شیمی کشور یعنی استاد شیروانی به صورت رایگان براتون قرار میدیم حتما دانلود کنید و این جزوات رو استفاده کنید میبینید این مطالب بسیار پرمحتوا و عالی نگارش شده.

شیمی کنکور اهمیت زیادی داره جزو دروس تخصصیه و بخاطر فرمول های پیچیده و زیادش کارو برای هر داوطلبی سخت میکنه.

همچنین شما می تونید برای آشنایی بیشتر با تدریس های شیمی استاد شیروانی اینجا کلیک کنید.

شیمی مفاهیم     مسائل شیمی کنکور       مفاهیم شیمی

مطلب پیشنهادی  زمان ثبت نام بدون آزمون کاردانی علمی کاربردی 94 اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها