دلیل استفاده از انیمیشن در تدریس استاد

بازگشت به نوشته‌ها
پکیج دین و زندگی

دلیل استفاده از انیمیشن در تدریس استاد

دلیل استفاده از انیمیشن در تدریس استادReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Jun 6Rating: 5.0دلیل استفاده از انیمیشن برای تدریس های استاد یوسفیان پور شاید برای بعضی ها سوال باشه.اگه شما هم نمیدونید چرا بجای استفاده از روش های مرسوم استاد یوسفیان پور از انیمیشن برای تدریس استفاده میکنه توصیه میکنم مقاله دلیل استفاده از انیمیشن رو تا آخر بخونید.

دلیل استفاده از انیمیشن برای تدریس های استاد یوسفیان پور شاید برای بعضی ها سوال باشه.

اگه شما هم نمیدونید چرا بجای استفاده از روش های مرسوم استاد یوسفیان پور از انیمیشن برای تدریس استفاده میکنه توصیه میکنم مقاله دلیل استفاده از انیمیشن رو تا آخر بخونید.

تدریس های استاد یوسفیان پور به عنوان برترین تدریس های دینی کشور شناخته میشه ، در این تدریس ها استاد یوسفیان پور از انیمیشن برای نمایش محتوا استفاده میکنند.
چرایی استفاده از انیمیشن برمیگرده به نوع سازو کار حافظه ، شما در نظر بگیرید میخواین یک خاطه رو یادآوری کنید ، در این یاد آوری خاطره ای که دارای تصویر و اتفاقات تصویری هست با سرعت بیشتری و جزئیات کامل تری بازخوانی میشه.

اما در بازخوانی خاطراتی که فقط صدا توش بوده خیلی سختره و بیشتر مواقع با فراموشی و یا بازیابی ناقص مواجه میشیم.

این نشون دهنده سازوکار مغره که اطلاعات تصویری به راحتی در حافظه نگه داری و بازیابی میشه و عمر این خاطرات حتی تا لحظه ی مرگم ادامه داره.

images 1 - دلیل استفاده از انیمیشن در تدریس استاد

در روش استاد یوسفیان پور که از انیمیشن و الگوسازی بهره بردن هم همین اتفاق تکرار میشه ، استاد چون تمام تدریس هارو با تصویر سازی ارائه میدن اطلاعات به صورت کامل و به راحتی در نیمکره راست مغز شما ثبت میشه.

این ثبت به راحتی هم بازخوانی میشه ، یعنی کافیه یکی از مطالب اون تصویر رو جایی بخونید به سرعت تمام اون تصویر در ذهن شما تداعی میشه و در اون لحظه همه مطالب رو بیاد میارید.

مطلب پیشنهادی  چگونه در دوران کنکور برای فرزندتان همراه خوبی باشید؟

این کار دقیقا در کنکور هم اتفاق می افته ، یعنی وقتی سوالی رو میخونید تمام تصاویر مربوط به سوال تو ذهن شما بازخوانی و تصویرسازی میشه و شما به راحتی میتونید به سوال پاسخ بدین.

فکر کنم الان فهمیدین که چرا استاد یوسفیان پور از انیمیشن و تصویر سازی برای تدریس استفاده میکنن و چرا کنکوری هایی که از تدریس های استاد استفاده کردن بهترین نتیجه رو گرفتن.

پس برای دیدن نمونه تدریس های استاد یوسفیان پور اینجا کلیک کنید

برای دین همایش های جمع بندی استاد هم اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها