سرنوشت کنکور خود را با انتخاب درست،مطمئن رقم بزنید

 عکس استاد یوسفیان پور

فرم رو پر کن و
25 درصد از دین و زندگی رو
به زوش استاد یوسفیان پور هدیه بگیر

ثبت نام و دانلود رایگان

چگونه علی و نهال باباییان با استفاده از مجموعه دینی صد استاد یوسفیان پور، به درصد 94 دین و زندگی کنکور رسیدند؟؟؟؟ علی بابائیان: رتبه 16 منطقه یک پزشکی دانشگاه تهران نهال بابائیان: رتبه 84 منطقه یک پزشکی شهید بهشتی

اگر میخواهید دین و زندگی کنکور را بالای 90 بزنید و رتبه خود را در کنکور بهبود دهید، این مقاله را بخوانید

دین و زندگی کنکور در سال های اخیر تبدیل به یک درس مفهومی شده و هر کسی نمی تواند در این درس به درصد بالایی برسد. این جمله را زود قضاوت نکنید و به این آمار توجه داشته باشید تا با ما هم عقیده شوید: طبق آمار سازمان سنجش فقط 25 نفر از بین کل داوطلبان ریاضی تجربی و انسانی موفق شده اند که دینی کنکور را صد بزنند!!! این آمار زمانی جالب تر می شود که بدانیم تنها سه دهم افراد یعنی کمتر از یک درصد، می توانند به درصد بالای 80 در این درس برسند!! پس کاملا متوجه شدید که باید این درس را جدی گرفت و در عین حال این درس می تواند یک سکوی پرتاب برای ما به سمت رشته های پزشکی دندان و دارو باشد. اما چگونه؟؟؟ چرا دین و زندگی را با روش استاد یوسفیان پور بخوانیم؟؟؟ با بررسی چند دلیل متقاعد خواهید شد که مجموعه دینی صد استاد یوسفیان پور، بهترین منبع دین و زندگی کنکور می باشد.

- بدون فراموشی و حفظ کردن این درس را یاد بگیرید!

مطمئناً اکثر داوطلبان کنکور به دلیل حجم بالای صفحات این درس و تعداد نسبتا بالای آیات و متون، گله مندند، خصوصا افرادی که بعد از سال ها می خواهند دوباره کنکور دهند و شانس خود را برای قبولی در رشته های تاپ امتحان کنند. به عبارتی حوصله خواندن این حجم از آیه و متن را ندارند و این ترس را دارند که ممکن است بعد از چند روز تمام مطالب از یادشان برود. اما با روش استاد یوسفیان پور نه تنها مطالب را در مدت زمان کوتاهی یاد می گیرید بلکه تا مدت ها در ذهن شما باقی خواهد ماند. معجزه آموزش با رمزگردانی، تصویرسازی و انیمیشن اینجا مشخص می شود که با بهره گیری از آن، در زمان خود صرفه جویی می کنید. حتما شما هم مثل تمام رتبه برترها دوست دارید که برای درس های اختصاصی وقت بیشتری اختصاص دهید.

- تست ها را سریع و مطمئن حل خواهید کرد.

در مصاحبه ای که از علی و نهال بابائیان گرفتیم به این نکته اشاره کردند. این خواهر و برادر توانسته بودند به سوالات دین و زندگی تنها در 7 دقیقه پاسخ بدهند و به درصد 7/94 برسند. این دو شاگرد دینی صدی با کسب رتبه های 16 و 84، هم اکنون در دانشگاه تهران مشغول تحصیل در رشته پزشکی هستند. علی می گوید 11 دقیقه وقت اضافه آورد و این تایم را به دروس ادبیات و عربی اختصاص داد

- در کمتر از یک هفته کل دین و زندگی را بخوانید و برای همیشه پرونده این درس را ببندید.

بله دوستان کل این مجموعه آموزشی که استاد یوسفیان پور در آن به طور کامل آیات و متون را مورد بررسی قرار می دهد در کمتر از 50 ساعت ضبط شده و بدون آنکه نیاز به منبع دیگری داشته باشید در کمترین تایم ممکن دین و زندگی را بخوانید و به بالاترین درصد ممکن برسید. مطمئنا شما دوست ندارید یک سال دین و زندگی بخوانید و مدام از یادتان برود!

- 92 درصد مطابقت پکیج های دینی صد با سوالات کنکور 96 اتفاقی نیست!

درست متوجه شدید 92 درصد مطابقت!! بیشترین میزان مطابقت در بین تمام مجموعه های آموزشی کنکور. اگر بخواهیم مطابقت را تعریف کنیم: یعنی داوطلب صرفا با دیدن این پکیج ها (بدون مطالعه مجموعه دیگری حتی کتاب درسی و آزمون های آزمایشی و ...) می توانست در کنکور 96 تجربی، 92 درصد یعنی 23 سوال را بزند! همانطور که رضا عباسی فر، علی و نهال بابائیان و ده ها تن از شاگردان ما این درصد را کسب کردند. البته تک تک سوالات را با پکیج ها بررسی کرده ایم و گفته ایم که فلان سوال دقیقا در کدام دی وی دی و چه دقیقه و ثانیه ای بوده است. از این لینک مطابقت ها را مشاهده کنید!

- در کمتر از یک ساعت کل دینی را دوره کنید!

کاری که فقط با خواندن کتاب مصور استاد یوسفیان پور از پس آن بر خواهید آمد. علیرضا یوسفیان پور مولف اولین کتاب مصور دین و زندگی در کشور می باشد کتابی که رکوردها را جابجا کرد و تقریبا همه داوطلبان کنکوری با آن آشنا هستند در این کتاب تقریبا همه مفاهیم را با شکل و توصریسازی های منحصربفر یاد می گیرید. مطالب به طرز هنرمندانه ای تالیف شده و کمترین حجم را به خود اختصاص داده اند. طوری که بعد از پایان مطالعه مجموعه دی وی دی ها و تکمیل نویسی کتاب، شما برای مرور کل دینی کنکور تنها یک ساعت زمان نیاز دارید. دلیل اینکه می گوییم با ما به بالای 90 برسید،پُر بیراه نیست چرا که با این کتاب، دینی را تا روز کنکور ده ها بار مرور می کنید و رمز موفقیت در کنکور یعنی تکرار تکرار تکرار!!!

سخن آخر؛

اگر شما هم میخواهید به جمع معدود افرادی بپیوندید که دینی کنکور را بالای 90 می زنند، اولین و بهترین انتخاب، پکیج دینی صد استاد یوسفیان پور می باشد. داوطلب کنکوری فرصت آزمون و خطا ندارد. مجموعه های آموزشی ما امتحان خود را پس داده اند و از همه نظر شما را برای کسب بهترین درصد در کنکور آماده خواهند کرد. شما با خرید این مجموعه ها، پشتیبانی کامل تیم دینی صد را خواهید داشت. هر دو هفته ما با شما تماس می گیریم رفع اشکال می کنیم و مشاوره تخصصی این درس را از زبان خود استاد در اختیار شما قرار می دهیم. آزمون های آزمایشی که استاد تحلیل کرده اند، برای تسلط بیشتر به شما ارائه می شود و به عبارتی شما را تا رسیدن به درصد بالای 90 همراهی می کنیم.

مشاوره لازم دارید؟؟؟ با ما تماس بگیرید

نظرات افراد مختلف را در مورد پکیج دینی صد بشنوید

حمیده ولیزاده ... درصد بالای 90 آزمون ها
شهرزاد تاجیک ... درصد 100 آزمون ها
فاطمه صالحی ... درصد 100 آزمون ها