X
پکبچ جمع بندی دین و زندگی کنکور استاد یوسفیان پور

رزرو مشاوره کنکور 98

وب سایت دینی صد استاد یوسفیان پور

همایش ها

در یک بازه زمانی کوتاه، کل دین و زندگی را یاد بگیرید و بالای 90 بزنید. استاد یوسفیان پور رکورددار تدریس در بزرگترین همایش های دین و زندگی در سراسر کشور می باشد.

خرید پکیچ ها

500 صفحه کتاب های دین و زندگی را تنها با 14 الگو کل بدون فراموشی و حفظ کردن یاد بگیرید و بالای 90 بزنید! خریدی آسان و مطمئن را از فروشگاه آنلاین دینی صد تجربه کنید!

نمونه تدریس

از تمام کتاب های دین و زندگی کنکور قسمت هایی را بعنوان نمونه برای شما تدریس کرده ایم و بلافاصله به تست ها پاسخ داده ایم. با دیدن نمونه ها هیجان زده خواهید شد!

دینی صد استاد یوسفیان پور

مجموعه دینی صد از سال 1390 با هدف ارتقای سطح علمی دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری در درس دین و زندگی کنکور فعالیت خود را شروع کرده است. مدرس دینی 100 استاد علیرضا یوسفیان پور و مدیریت آن نیز بر عهده سید توحید خالدیان می باشد.ما در این مجموعه ، دین و زندگی کنکور را با رمزگردانی ، تصویرسازی و انیمیشن آموزش می دهیم و جالب است بدانید که این کار بزرگ برای اولین بار است که در کشور اتفاق می افتد. تمام آیات و متون دین و زندگی بدون جا گذاشتن حتی یک کلمه توسط استاد علیرضا یوسفیان پور به حرفه ای ترین شکل ممکن تصویرسازی شده و با شیواترین بیان در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. فعالیت دینی 100 در قالب ارائه لوح های فشرده و برگزاری همایش های بزرگ کنکور می باشد همچنین همایش های ما با تدریس فوق العاده استاد یوسفیان پور در سراسر کشور برگزار می شود.برای ارتباط با ما از طریق شماره های زیر اقدام کنید

021-66595724 021-66576371 021-66572148

 عکس استاد یوسفیان پور
ارتباط مستقیم با استاد یوسفیان پور

اینستاگرام استاد یوسفیان پورalireza.yousefianpour

مهمترین اخبار و مطالب سایت
حل سوالات و تحلیل آزمون های آزمایشی

موفق نشدی با ما تماس بگیری؟؟؟ کافیه این فرم رو پر کنی تا ما باهات تماس بگیریم

مشخصات

  نظرات دانش آموزان در مورد پکیج ها و همایش های استاد یوسفیان پور  

مشاهده آرشیو نظرات و مصاحبه ها

  مشاورین و همکاران ما در مجموعه دینی صد  

مشاهده سایر مشاور ها

همایش های دینی صد در سرار کشور برگزار میشوددرخواست برگزاری همایش

مشاهده گالری فیلم و عکس همایش ها