رتبه برتر یا رتبه پرور شما با کدوم موافقید؟

بازگشت به نوشته‌ها

رتبه برتر یا رتبه پرور شما با کدوم موافقید؟

رتبه برتر یا رتبه پرور شما با کدوم موافقید؟Reviewed by دینی صد on Jul 5Rating:

رتبه برتر یا رتبه پرور شما با کدوم موافقید؟

بچه های فوتبالی اول جواب بدن به نظرتون آیا بهترین بازیکنان فوتبال میتونن بهترین مربیان هم بشن؟ مثلا مورینیو یا فرگوسن یا گواردیولا آیا بهترین بازیکنان زمان خود بودن. مسلما خیر.

بچه ها تو کنکور خیلی خوبه با اونایی که موفق شدن در ارتباط باشید اما این ارتباط به هیچ وجه تضمین کننده موفقیت شما نخواهد بود تاکید می کنم به هیچ وجه. بزارید یه جور دیگه بحث رو پیش ببریم به نظر شما کسی که ریاضی تدریس می کنه و هر سال تعداد قابل توجه ای از دانش آموزان اون استاد در کنکور تو درس ریاضی موفق می شن راهنمای بهتریه یا کسی که ریاضی رو خوب زده تو کنکور. فکر می کنم شما هم با من موافقید اونی که تو کنکور حتی ریاضی رو صد می زنه بازهم نموتونه اندازه اون استاد به شما کمک کنه.

پس دوست های عزیز من در راه کنکور شما بیشتر از اینکه به رتبه برتر ها نیاز داشته باشید به رتبه پرورها نیاز دارید. اما متاسفانه بسیاری از موسسات کنکوری به دلیل بالا بردن درآمدهای خود در سالهای اخیر سعی به دادن آدرس اشتباه به دانش آموزان دارن و با مصادره رتبه های برتر به نفع خود به تبلیغات گسترده می پردازند. بچه ها خودتونو از این تبلیغات کنکوری و تجاری آزاد کنید و بدونید برای موفقیت گام لازم و ضروری خود شمایید و اونایی که سعی می کنند به شما معجزه بفروشن هیچ کمکی به شما نمی کنند .

مطلب پیشنهادی  مهندسي شيمي از نگاه يک کارشناس

تو مقالات بعدی ( مقالات مشاورین حرف آخر و برنامه ریزی برای کنکور ۹۵ ) سعی می کنم کاملا راه کار موفقیت در کنکور را با مثالهای عینی براتون شرح دهم. فقط ازتون خواهش می کنم به حرفهام فکر کنید.

محمد علی کرمانیها   ۰۹۱۲۳۰۲۶۹۵۴
علیرضا یوسفیان پور ۰۹۱۲۲۰۰۹۱۰۵

مشاوره 600 - رتبه برتر یا رتبه پرور شما با کدوم موافقید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها