رقابت بیش از ۸۷۷ هزار داوطلب در آزمون سراسری ۹۴

بازگشت به نوشته‌ها

رقابت بیش از ۸۷۷ هزار داوطلب در آزمون سراسری ۹۴

حسین توکلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار کرد برای آزمون ۹۴ تعداد یک میلیون و ۲۹ هزار و ۲۶۷ کارت صادر شده که برخی از داوطلبان مذکور در دو یا سه گروه آزمایشی متقاضی بوده اند.

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنجشنبه ۲۱ خرداد ماه و آزمون داوطلبان گروه آزمایشی هنر بعداز ظهر پنج شنبه ۲۱ خرداد ماه جاری خواهد بود.

آزمون داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی نیز صبح جمعه ۲۲ خرداد ماه و داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجی بعد از ظهر جمعه ۲۲ خرداد ماه در۳۶۵ شهرستان و ۴۶۳ حوزه امتحانی برگزار خواهد شد.

وی گفت: در گروه علوم ریاضی و فنی ۱۲۱ هزار و ۲۹۹ داوطلب، علوم تجربی ۴۹۷ هزار و ۸۴۵ داوطلب، علوم انسانی ۱۸۱ هزار و ۷۱۹ داوطلب، هنر ۵۶ هزار ۲۵۰ داوطلب و زبان ۱۱۲ هزار و ۱۵۴ داوطلب در آزمون شرکت خواهند کرد .

** آغاز دریافت کارت آزمون از یکشنبه

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۴ همه داوطلبان گروه های آزمایشی از ۱۷ تا ۲۰ خرداد بر روی سایت آزمون سنجش قرار می گیرد.

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۴ همه داوطلبان آزمایشی گروه علوم ریاضی فنی و علوم تجربی و هنر و زبان فارسی از یکشنبه ۱۷ خرداد ۹۴ تا چهارشنبه ۲۰ خرداد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی متقاضی شده علاوه بر پرینت شرکت در گروه آزمایشی اصلی خود بر حسب علاقه ،نسبت به دریافت پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا سوم خود نیز اقدام کنند.

مطلب پیشنهادی  کسب رتبه 30 کنکور سراسری 94 توسط دانش آموز منطقه دشتیاری

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص آزمون سراسری سال ۹۴ از بعد از ظهر روز گذشته ۱۰ خرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و همچنین در پیک امروز منتشر شده و مجددا در نشریه پیک سنجش هفته آینده ۱۸ خرداد ۹۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها