رقابت تحصیلی 1110 نفر در آزمون سراسری کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شهرستان کهگیلویه

بازگشت به نوشته‌ها

رقابت تحصیلی 1110 نفر در آزمون سراسری کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شهرستان کهگیلویه

اخبار آزمون سراسری

کنکور - رقابت تحصیلی 1110 نفر در آزمون سراسری کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شهرستان کهگیلویه

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه : در کنکور کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای و کارشناسی ناپیوسته 1110 نفر در دو نوبت صبح و عصر در 5 حوزه امتحانی با هم رقابت می کنند.

سید لطف الله فروزان به خبرنگار تابناک گفت: آزمون سراسری امسال دانشگاهها در روز جمعه 13 مردادماه در 5 حوزه امتحانی هنرستان هفده شهریور ، نمونه مائده و سالن شهید مطهری در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود. فروزان گفت : تعداد 1110 نفر داوطلب در آزمون سراسری امسال شرکت دارند که از این تعداد 283 نفر در گروه کاردانی زن ، 508 نفر در گروه کاردانی مرد و 132 نفر در گروه کارشناسی ناپیوسته زن و 269 نفر در گروه کارشناسی ناپیوسته مرد در این آزمون شرکت می کنند. وی ضمن تقدیر از اعضاء جلسه در برگزاری آزمون سراسری فنی و حرفه ای و کاردانی به کارشناسی سال گذشته افزود: آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه و عوامل اجرایی برگزاری آزمون سراسری تمام تلاش و سعی خود را برای هر چه بهتر برگزار شدن کنکور امسال بکار خواهند گرفت .در ادامه فروزان اظهار داشت: باید با برنامه ریزی صحیح و مناسب برای رشد دانش آموزان شهرستان تلاش نماییم. در این روز دانش آموزان شهرستان در کنکور شرکت خواهند کرد که باید به بهترین شکل این آزمون مهم را برگزار نماییم .مدیر آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه گفت : داوطلبان می توانند از روزسه شنبه 10 مردادماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارت ورود به جلسه آزمون سراسری خود را دریافت کنند.

شما می توانید برای اطلاعات دقیق تر در مورد آزمون سراسری دانشگاهها و موسسات و مشاهده نمونه تدریس های استاد یوسفیان پور  به کانال تلگرامی دینی صد بپیوندید برای این کار فقط کافیست برروی لینک زیر کلیک کنید.

https://t.me/dini100channel

لینک مشاهده و خرید محصولات دینی صد استاد یوسفیان پور فقط کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها
کانال تلگرام حرف آخر در تبریزعضویت
+