بازگشت به نوشته‌ها

مبحث حکمت

مبحث حکمتReviewed by استاد علیرضا یوسفیان on Mar 5Rating: 5.0مبحث حکمت

مبحث حکمت استاد یوسفیان پور

استاد علیرضا یوسفیان پور - مبحث حکمت

در ویدئو مبحث حکمت استاد یوسفیان پور خواهیم داشت:

✅ همه مطالب حکمت شامل هر سه سال در یک الگو

✅ کاروان هستی

✅ خورشید حکمت

✅ هدف

✅ هدایت درس اول سال ۳

✅ پیوستگی

✅ تقدیر (الگوی مهندس تقدیری)

✅ اتقان صنع (آفرینش محکم و استوار)

✅ تشخیص آیات

✅ حل تست کنکور

در این ویدئو استاد یوسفیان پور اهمیت مبحث حکمت رو یادآور شدند و اینکه این مبحث در هر سه سال دینی آمده یعنی باید هر سه سال دینی رو یاد گرفت تا به مبحث حکمت مسلط شد و استاد یوسفیان پور با یک الگو توانسته است تمام این مباحث رو جمع بندی و باید الگو و انیمیشن جذاب شروع به آموزش مبحث حکمت کردند.

در این تدریس عالی از استاد یوسفیان پور ، ابتدا کلمات اصلی مورد بررسی قرار گرفت و در مورد کلیات این الگو توضیحاتی دادن و بعد از آن شروع به توضیحات تکمیلی کردند و و ارتباط بین موضوعات رو بیان دادن تا نشان بدن با یک الگوی جذاب و ساده چطور چندین مبحث همراه با حکمت رو میشه آموزش داد.

در ادامه توضیحات استاد یوسفیان پور به بررسی روش تشخیص آیات پرداختند و نشون دادن با دو کلمه آیات مربوط به هدایت رو چطور میشه تشخیص داد و این کارو برای مباحث دیگه هم آموزش دادن که شامل کاروان هستی ، هدایت ، هدف ، پیوستگی ، خورشید حکمت  و …… میباشد که بعد دیدن این تدریس به تسلط استاد و روش استاد یوسفیان پور در تدریس پی میبرید.

این ویدئو در انتهای مطلب برای شما قرار داده شده ببینید و مطمئنا شما با دیدن این ویدئو از تدریس استاد یوسفیان پور لذت میبرید بعد اون به راحتی اینجا کلیک کنید و محصول دینی نورد نظر خودتونو انتخاب کنید و یک قدم موثر برای کنکور امسالتون بردارید.

 

مطلب پیشنهادی  توصیه‌های مهم کنکوری از زبان کارشناسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها