مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۷ تا فردا تمدید شد

بازگشت به نوشته‌ها

مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۷ تا فردا تمدید شد

مهلت انتخاب رشته کنکور 97 تا فردا تمدید شدReviewed by ابوالفضل نجف زاده on Aug 11Rating: 5.0مهلت انتخاب رشته کنکور 97 برای کنکوری ها تمدید شد تا کنکوری ها با خیال راحت انتخاب رشته کنند.در حالی که تب و تاب انتخاب رشته کنکور این روزها به بالاترین حد خود رسیده و خیلی از کنکوری ها در بین رشته ها و انتخاب رشته ها مانده اند طبق خبر از سوی سازمان سنجش مهلت انتخاب رشته کنکور 97 تمدید شد.

مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۷ برای کنکوری ها تمدید شد تا کنکوری ها با خیال راحت انتخاب رشته کنند.

در حالی که تب و تاب انتخاب رشته کنکور این روزها به بالاترین حد خود رسیده و خیلی از کنکوری ها در بین رشته ها و انتخاب رشته ها مانده اند طبق خبر از سوی سازمان سنجش مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۷ تمدید شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۲ مرداد ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار ایسنا ادامه داد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌ در کنکور سراسری ۹۷، مهلت انتخاب رشته تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۲ مرداد ماه جاری تمدید شد و با توجه به اصلاحات جدید و اعلام ظرفیت‌های جدید از سوی برخی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی که اطلاعیه آن عصر امروز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد، داوطلبان در این مهلت باقی مانده نسبت به انتخاب حداکثر ۱۵۰ کد رشته جدید اقدام کنند.

مطلب پیشنهادی  تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور 95 و ثبت نام بدون آزمون مهر 95

تمدید - مهلت انتخاب رشته کنکور 97 تا فردا تمدید شدبه گفته وی، داوطلبان بر اساس مندرجات کارنامه و رتبه و نمره نهایی زیرگروه ارائه شده در کارنامه، انتخاب رشته کنند. همچنین داوطلبان جهت آگاهی از شانس قبولی خود در دانشگاه مورد نظر می‌توانند از سامانه انتخاب رشته مجازی که در سایت سازمان سنجش فعال است، استفاده کنند.

دکتر توکلی از اعلام ظرفیت‌های جدید در اصلاحیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور خبر داد و گفت: داوطلبانی که در کنکور شرکت کرده، ولی غایب بودند و همچنین کسانی که در این آزمون شرکت نکردند نیز می‌توانند تا ۲۴ مرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته در رشته‌های بدون آزمون اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه نتایج نهایی کنکور ۹۷ نیمه دوم شهریور ماه اعلام می‌شود، خاطرنشان کرد: به طور کلی، ۷۶۳ هزار و ۴۹۹ نفر در آزمون امسال پذیرفته خواهند شد که این آمار در مقایسه با سال گذشته ۱۹ هزار و ۴۹۹ نفر افزایش یافته است.

دکتر توکلی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون ۲۶۳ هزارو ۱۹۳ داوطلب یا به عبارتی بیش از ۴۰ درصد داوطلبان نسبت به انتخاب رشته کنکور اقدام کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها