مهلت مجدد برای ثبت‌نام در کنکور سال ۹۵

بازگشت به نوشته‌ها

مهلت مجدد برای ثبت‌نام در کنکور سال ۹۵

مهلت مجدد برای ثبت‌نام در کنکور سال ۹۵Reviewed by دینی صد on Feb 28Rating:

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آ‌موزش کشور از ارائه مهلت مجدد برای ثبت نام در کنکور سراسری سال ۹۵ خبر داد و گفت: داوطلبانی که در مهلت تعیین شده موفق به ثبت نام نشدند، ۱۷ تا ۲۰ اسفند برای ثبت نام مهلت دارند.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آ‌موزش کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت: اطلاعات ثبت نامی داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۵ ثبت نام کرده‌اند در روز دوشنبه ۱۷ اسفند ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و این افراد تا ۲۰ اسفندماه مهلت دارند پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه دقیق سازمان سنجش برای مشاهده، کنترل و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

وی افزود: همچنین افرادی که در مهلت تعیین شده موفق به ثبت نام نشده اند می‌توانند از دوشنبه ۱۷ اسفندماه تا پنجشنبه ۲۰اسفندماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود اطلاعات خود ثبت نام کنند.

توکلی گفت: اطلاعیه سازمان سنجش در زمینه نحوه ثبت نام داوطلبان، کد سوابق تحصیلی و نقص مدارک پیش دانشگاهی در مهلت تعیین شده مجدد از بعدازظهر امروز شنبه اول اسفندماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان باید با مطالعه این اطلاعیه برای ثبت نام اقدام کنند.

tavakoli sanjesh 11 300x170 - مهلت مجدد برای ثبت‌نام در کنکور سال ۹۵

مطلب پیشنهادی  عدم تغییر ظرفیت های پذیرش در دانشگاه پیام نور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها