نفرات برتر کنکور ۹۴ به جمع سهامداران پیوستند

بازگشت به نوشته‌ها

نفرات برتر کنکور ۹۴ به جمع سهامداران پیوستند

نفرات برتر کنکور ۹۴ به جمع سهامداران پیوستندReviewed by دینی صد on Sep 17Rating:

نفرات برتر کنکور ۹۴ به جمع سهامداران پیوستند /

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، در این مراسم که معاونان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رییس سازمان سنجش، جمعی از استادان دانشگاه و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و هیات عامل بانک پاسارگاد حضور داشتند، نفرات برتر کنکور سراسری سال جاری به جمع سهامداران بانک پاسارگاد پیوستند.
براساس این گزارش، در این مراسم به نفرات نخست کنکور سراسری در پنج رشته ۲۵ هزار سهم، نفرات دوم ۱۷ هزار و ۵۰۰ سهم و نفرات سوم ۱۲ هزار و ۵۰۰ سهم بانک پاسارگاد اهدا شد ضمن آنکه هریک از این نخبگان، در طول مقطع تحصیلی خود ماهانه ۶ میلیون ریال به عنوان کمک هزینه دریافت خواهند کرد که البته این مبلغ در سال های آینده افزایش خواهد یافت.
مدیرعامل بانک پاسارگاد هم با بیان اینکه این بانک برای هشتمین سال پیاپی تجلیل از برترین های کنکور سراسری را در دستور کار قرار داده است، اظهار داشت: این اقدام از سال ۸۷ شروع شده که امیدواریم در سال های آینده نیز استمرار داشته باشد.
مجید قاسمی با بیان اینکه بانک پاسارگاد مسوولیت های خود را در زمینه فرهنگ و هنر در سطح وسیعی ادامه داده است، گفت: هم اکنون شاهد توفیقات دانشگاه خاتم هستیم که امیدواریم این توفیقات با شیب و سرعت بهتری ادامه پیدا کند.
مدیرعامل بانک پاسارگاد به جذب دانشجو در ۲۸ رشته کارشناسی ارشد و دو رشته کارشناسی در دانشگاه خاتم اشاره کرد و یادآور شد: از روز شنبه هفته جاری ۳۳۵ نفر در رشته های کارشناسی ارشد ثبت نام کرده اند که این تعداد در روزهای آتی به ۴۵۰ نفر افزایش خواهد یافت.
به گفته وی، ۱۲۰ نفر هم برای رشته های کارشناسی در دانشگاه خاتم ثبت نام خواهند کرد که بدین ترتیب تعداد دانشجویان این دانشگاه در سال جاری از مرز ۱۳۰۰ نفر عبور خواهد کرد.
قاسمی به تعهد بانک پاسارگاد برای حمایت از عرصه های فرهنگی و هنری و نخبگان کنکور سراسری اشاره کرد و افزود: بانک پاسارگاد با این حمایت ها سعی کرده است که در توفیقات دانشجویان، حضور داشته باشد.
وی خطاب به نفرات برتر کنکور سراسری گفت: ما در این مسیر فقط از شما انتظار داریم که به فکر ایران اسلامی باشید و این آب و خاک را در باروری علم و توسعه دانش یاری برسانید.
قاسمی اظهار امیدواری کرد که روزی فرا برسد که این دانشجویان در کسوت استادانی باشند که شاگردان آنان، کشور را اداره می کنند، در آن صورت نام این کشور اعتلا خواهد یافت.
مدیرعامل بانک پاسارگاد با تاکید بر اینکه ما جز تعهد به این آب و خاک و وطن دوستی هیچ انتظاری از شما نداریم، افزود: آرزوی ما توفیقات هرچه بیشتر دست اندرکاران وزارت علوم است تا موضوع تاثیرگذاری علمی در آینده ایران اسلامی را به صورت جدی تری پیگیری کنند.

مطلب پیشنهادی  بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور آغاز به کار کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها