چرا زیست شناسی حرف آخر ؟؟؟

بازگشت به نوشته‌ها

چرا زیست شناسی حرف آخر ؟؟؟

چرا زیست شناسی حرف آخر ؟؟؟ یک سوال با جواب هایی متقاعد کننده.

چرا زیست شناسی حرف آخر ؟؟ اگه داوطلب رشته تجربی هستی حتما درس زیست یکی از دغدغه های اصلی شما برای کنکوره ، با یک جست و جوی ساده در اینتر نت یا از طریق دوستا و همکلاسیا زیست موسسه حرف آخر بهتون پیشنهاد میشه ولی خب چرا زیست شناسی حرف آخر ، به این سوال شما جواب میدیم.

الگو سازی و انیمیشن

نمیدونم چقدر با نوین ترین روش تدریس یعنی استفاده از الگو سازی و انیمیشن آگاهی و اطلاعات داری ولی به صورت مختصر میگم ، حافظه بلند مدت ما به صورت تصویری کار میکنه یعنی وقتی اطلاعاتی در حافظه بلند مدت ما ذخیره میشه یک تصویر ذهنی از اون ثبت شده و این وظیفه نیمکره راست مغزه ، در روش تدریس موسسه حرف آخر و زیست شناسی حرف آخر از انییشن و الگوسازی استفاده شده و این یعنی ثبت در حافظه بلند مدت.

heart facts2 - چرا زیست شناسی حرف آخر ؟؟؟

تدریس مفهومی

نمیدونم شما هم جزو اون دسته از دانش آموزا هستین که مطالب رو فقط حفظ میکنید یا سعی میکنید مفاهیم مطلبو بدونید ، یه مثال ساده وقتی مبحث قلب رو میخونید ممکنه فقط این مطالب رو حفظ کنید که در گردش خون ، خون ابتدا وارد دهلیز راست میشه و سپس بطن راست و از بطن چپ و دهلیز چپ خارج میشه این یک روخوانی ساده بود ولی آیا سوالات کنکور هم به همین آسونی مطرح میشه باید گفت نه.
پس نیازه شما مفهوم کارکرد قلب رو بدونید ، اینکه عضلات قلب از چه نوعی هستند و چطور این انقباض و انبساط در قلب انجام میشه تا گردش خون در بدن انجام بشه ، و باز سوال چرا زیست شناسی حرف آخر اینجا دیگه سوال نیست بلکه جوابه ، بله با زیست حرف آخر این مباحث و همه مباحث زیست به صورت مفهومی برای شما ارائه میشه شما درک میکنید تمام اتفاقات زیستی رو که در کتاب زیست مطرح شده ، این عالی نیست ؟؟؟؟
معلومه این خیلی جذابه چون وقتی سوالات زیست کنکورو می بینید نه تنها استرس و نگرانی ندارید وقتی روی سوال رو می بینید مثل یک زیست شناس که به همه اطلاعات واقفه به سوال جواب میدین.

میخواین بیشتر با زیست شناسی آشنا بشین پس اینجا کلیک کنید.

 

مطلب پیشنهادی  رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال 95 در شهرستان اردکان تجلیل شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به نوشته‌ها