چگونه دین و زندگی را بالای ۹۰ بزنیم ؟؟؟

چگونه دین و زندگی را بالای ۹۰ بزنیم ؟ کنکوری ها و یازدهمی ها بخوانند

در سال های اخیر درس دین و زندگی کنکور تبدیل به یکی از دروس چالش برانگیز کنکور شده و به خصوص در دو سال گذشته تست های بسیار مفهومی از این درس در کنکور مطرح شده است. هنوز برخی گمان می کنند که صرفا با حفظ کردن آیات می توانند به درصدهای بالا برسند. آمار سازمان سنجش را که بررسی کردیم ماجرا از قرار دیگری بود.
آمار زیر را که تیم دینی صد به صورت گرافیکی زیر در آورده است ببینید. جالب است که فقط ۲۵ نفر در سه رشته پرطرفدار و از بین ۸۰۰ هزار نفر توانسته اند دینی کنکور را صد بزنند. اینجاست که از خود سوال می پرسیم : چگونه دین و زندگی را بالای ۹۰ بزنیم ؟؟؟

تحلیل درصد - چگونه دین و زندگی را بالای 90 بزنیم ؟؟؟

اما چگونه دین و زندگی را بالای ۹۰ بزنیم ؟؟؟

بعد از آماری که سازمان سنجش از این درس منتشر کرد احتمالا خیلی از شما داوطلبان ناامید شدید! که البته حق هم دارید. مگر می شود تعداد افرادی که درس فیزیک را صد زده اند از دینی کنکور بیشتر باشد؟؟؟ یکی از مهمترین نکاتی که شما هنگام مطالعه این درس باید به آن توجه داشته باشید، ارتباط دادن آیات و متون به یکدیگر است یا به عبارتی باید ترکیبی بخوانید. در کنکورهای ۹۵ و ۹۶ دیدیم که روی سوال قسمتی از آیه را داده و شما باید قسمت بعدی را حفظ باشید تا بتوانید گزینه ها را بررسی کنید. کتاب های کمک درسی که در بازار منتشر شده اند هیچ یک خود را با سبک جدید تست های کنکور وفق نداده اند و دانش آموز آخر سال وقتی می خواهد این درس را جمع بندی کند غافلگیر می شود.

images 2 - چگونه دین و زندگی را بالای 90 بزنیم ؟؟؟

 

مجموعه دینی صد استاد یوسفیان پور

مجموعه دینی صد با مدیریت توحید خالدیان که از سال ۹۰ شروع به کار کرد با برگزاری ده ها همایش در بیش از ۳۰ شهر کشور توانست نامی برای خود دست و پا کند. سه سال بعد استاد یوسفیان پور مدرس این مجموعه با همکاری انتشارات حرف آخر، پکیج تصویری خود را نیز تولید کرد که با عنوان دینی حرف آخر روانه بازار شد.

دینی صد e1510012106172 - چگونه دین و زندگی را بالای 90 بزنیم ؟؟؟

ویژگی های پکیج دینی استاد یوسفیان پور

شعار مجموعه دینی ۱۰۰ خیلی جالب است؛ دین و زندگی کنکور با ۱۴ الگو بالای ۹۰ درصد. روش تدریس استاد یوسفیان پور مبتنی بر شهودی سازی و استفاده از الگوها و انیمیشن های مختلف است. “یادگیری یکبار برای همیشه” و “حفظ کردن بدون فراموشی” را در این نوع آموزش حس خواهید کرد. ۳۲۴ آیه دین و زندگی را بدون حفظ کردن یاد می گیرید.

یکی از نقاط قوت پکیج دینی صد ، حجم کم آن می باشد و شما به جای ۹ ماه مطالعه دینی کنکور، در عرض کمتر از یک هفته می توانید پرونده دینی کنکور را برای همیشه ببندید و از همه مهمتر برای سایر دروس خود وقت پس انداز کنید. بعد از یک بار مطالعه این پکیج درصد شما در آزمون های آزمایشی به شدت افزایش پیدا می کند و این خود عاملی برای بهبود تراز شمما خواهد بود. به لطف ارائه روش های منحصربفرد، سرعت عمل شما در تست زنی چندین برابر خواهد شد.

علیرضا یوسفیان - چگونه دین و زندگی را بالای 90 بزنیم ؟؟؟

پکیج دینی صد مناسب چه کسانی است؟؟؟

فرقی نمی کند که تا الان چیزی خوانده اید یا نه! چند سال فاصله گرفته اید از کنکور یا سال چهارمی هستید! شما با مجموعه دینی صد در کمتر از یک هفته کل دین و زندگی کنکور را یاد خواهید گرفت. به خصوص اگر از افرادی هستید که فارغ التحصیل شده اند یا شاغل هستند استفاده از این مجموعه را به شما توصیه می کنیم. این مجموعه مورد تایید بیش از صد مشاور برتر تحصیلی می باشد.

همایش های جمع بندی دین و زندگی کنکور استاد یوسفیان پور هم اکنون در حال برگزاری است. اگر در تهران هستید در همایش جمع بندی دین و زندگی کنکور واقع در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران می توانید شرکت کنید. برای خرید بلیط به وب سایت همایش کنکور مرجع خرید بلیط همایش های جمع بندی کنکور مراجعه نمایید. پاسخ سوال خود را یافتید: چگونه دین و زندگی را بالای ۹۰ بزنیم

XHPF1150 - چگونه دین و زندگی را بالای 90 بزنیم ؟؟؟

نتایج داوطلبانی که از این پکیج استفاده کرده اند چطور بوده است؟

در تایید این پکیج همین را بدانید که رتبه های ۱۶ و ۸۴ کنکور ۹۶ که یک خواهر و برادر بودند (علی و نهال بابائیان)، هر دو با پکیج استاد یوسفیان پور موفق شدند دینی کنکور را ۹۴٫۷ بزنند و به گفته خودشان این رتبه و این درصد را مدیون استاد یوسفیان پور هستند. توصیه می کنیم مصاحبه این دو رتبه برتر کنکور و پذیرفته شده پزشکی دانشگاه تهران را مشاهده کنید.

اگر بتوانید به کمک این مجموعه درصد دین و زندگی خود را حتی ۳۰ درصد بالاتر ببرید، ممکن است رشته و دانشگاه خود را تغییر دهید. خانم نهال بابائیان در مصاحبه خود با دینی صد گفت: “من تا فروردین ماه دینی کنکور را در آزمون های آزمایشی ام بیشتر از ۳۰ درصد نمی توانستم بزنم ولی به کمک روش های استاد یوسفیان پور طی این مدت و در کنکور توانستم به درصد ۹۴/۷ برسم.در واقع پزشکی من از تبریز به تهران تغییر پیدا کرد”

مهمتر از هر چیزی مطابقت ۹۲ درصدی پکیج دینی صد با سوالات کنکور تجربی ۹۶ بود. البته به همین دلیل است که اکثر دانش آموزانی که از دینی استاد یوسفیان پور استفاده می کنند، علاوه بر داشتن رضایت کامل، درصدهای بالایی را در کنکور کسب می کنند.

مصاحبه اختصاصی دو رتبه - چگونه دین و زندگی را بالای 90 بزنیم ؟؟؟

پشتیبانی و خدمات دینی صد برای دانش آموزان به چه صورت است؟؟؟

جالب ترین کاری این مجموعه برای داوطلبان خود انجام می دهد طرح پیگیری مستمر برای دانش آموزان است. به این صورت که بعد از تهیه پکیج دینی صد استاد یوسفیان پور، مشاورین این مجموعه بعد از هر آزمون آزمایشی با شما تماس می گیرند و علاوه بر در اختیار گذاشتن تحلیل آزمون ها و مشاوره تخصصی برای مطالعه دینی کنکور، مشکلات درسی شما را نیز رفع می کنند. جزوه دین و زندگی کنکور ویژه این مجموعه از طریق پشتیبانی به همه دانش آموزان داده می شود.

مشاورین دینی صد - چگونه دین و زندگی را بالای 90 بزنیم ؟؟؟